Стало відомо, скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в приватній школі в Росії

Ані Лорак живе і працює в Росії. Артистка разом зі своєю єдиною дочкою оселилася в розкішному особняку в Підмосков'ї і віддала кровинку в одну з кращих приватних шкіл країни.

Стало відомо, скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в приватній школі в Росії - today.ua

1 вересня в особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка поділилася знімками з першого шкільного дня своєї спадкоємиці. 42-річна виконавиця здивувала своїм нестаріючим зовнішнім виглядом, а 10-річна Софія різким зростанням. Фанати здивувалися, що зіркова матуся дозволила дочці пофарбувати волосся - дівчинка зробила модне в 2021 році фарбування.

Стало відомо, що дочка Ані Лорак ходить в Павловську гімназію, розташовану в селі Веледніково, судячи з усього, неподалік від її будинку. Про це свідчить нашивка на формі Софії. Стало відомо, скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в приватній школі в Росії Навчання в приватній школі обходиться уродженці українського села недешево.

"Базова вартість навчання в Павлівській гімназії, як для вихованців дитячого садка, так і для учнів початкової, середньої і старшої школи складає 1 475 000 рублів (545 000 грн) на рік. Перший авансовий платіж при вступі до гімназії становить 205 000 рублів (75 000 гривень) для всіх ступенів навчання", - йдеться на офіційному сайті навчального закладу.

Стало відомо, скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в приватній школі в Росії У школі діє система знижок і заохочення, наприклад, якщо в гімназію ходять кілька дітей з однієї сім'ї, а також якщо учні показують високі академічні здібності: виграють або займають призові місця на олімпіадах - тоді діє знижка від 10 до 50%. Стало відомо, скільки Ані Лорак платить за навчання дочки в приватній школі в Росії Примітно те, що Ані Лорак ніколи не повідомляла про те, що її дочка робить будь-які особливі успіхи в школі.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак показав перші фото з коханою з весілля.