Нова стрижка після розставання: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася коротким каре

Автор: Анастасия Березовская

Головний герой 10 сезону "Холостяк" Михайло Заливако та переможниця романтичного проекту Ганна Богдан перший місяць війни переживали разом на західній Україні. Незабаром турагент повідомила, що поїхала до родичів до Уельсу, де провела близько місяця. Повернувшись до України, вона повідомила, що вони з Мишком більше не разом.

Нова стрижка після розставання: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася коротким каре - today.ua

Звичайно ж, шанувальники накинулися з розпитуваннями, що сталося, що стало причиною, можливо, ще є шанс на примирення. Але, певне, все вирішено остаточно.

Днями переможниця "Холостяк" пообіцяла розповісти фанатам щось грандіозне. У той час як багато хто подумав, що йдеться про вагітність чи возз'єднання із Заливако, все виявилося набагато простіше. Нова стрижка після розставання: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася коротким каре

"Вчора у вас настільки багато різних думок було, щодо того, що я вам хочу розповісти. Більшість із вас думають, що я помирилася з Мішою, або вагітна, або у мене нові стосунки. Але з багатьох відповідей знайшлася одна дівчинка, яка все ж таки вгадала…", - наголосила переможниця "Холостяк".

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Нова стрижка після розставання: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася коротким каре Як і багато дівчат, після розставання Ганні Богдан захотілося кардинально змінитися. І вона вирішила почати з зачіски, коротко обрізавши своє розкішне довге кучеряве волосся.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"З цією думкою я ходила два роки. Робити чи не робити, підійде мені каре чи ні. І як тільки я приїхала до Києва, одразу пішла до майстра. Часто буває, коли дівчина розлучається з хлопцем, одразу щось робить зі своїм волоссям. У мене це вперше так."

Нова стрижка після розставання: Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан похвалилася коротким каре Нагадаємо, фанати “Холостяка“ назвали причину розставання Ганни Богдан та Михайла Заливако.