Усе за сценарієм: фанати “Холостяка“ назвали причину розставання Ганни Богдан та Михайла Заливако

"Холостяк" Михайло Заливако та переможниця романтичного проекту Ганна Богдан більше не разом. Поки що про стосунки молодої пари нічого невідомо, проте фанати впевнені, що вони знайшли причину їхнього розставання.

Усе за сценарієм: фанати “Холостяка“ назвали причину розставання Ганни Богдан та Михайла Заливако - today.ua

Про розрив відносин з екс-"Холостяком" турагент повідомила у своєму акаунті в Інстаграм після того, як їй у директ посипалися повідомлення "А де ж Міша?" З болем у серці Ганна Богдан повідомила, що вони більше не разом. Щобільше, вона подала це так, ніби це вона вирішила поставити крапку у відносинах.

"На жаль, наші стосунки закінчилися, це моє остаточне рішення. Це рішення далося мені тяжко", - зауважила переможниця 11 сезону "Холостяк".

У коментарях під постом розпочалися бурхливі обговорення. Одні благали пару одуматися, обговорити проблеми та знову бути разом, адже вони чудова пара. Інші звинуватили у всіх гріхах війну, під час якої розійшлося дуже багато улюблених пар шоу-бізнесу. А треті припустили, що все це логічно, адже дія контракту "Холостяк" закінчилася, і багато пар розлучаються приблизно через рік. Усе за сценарієм: фанати “Холостяка“ назвали причину розставання Ганни Богдан та Михайла Заливако

"Час контракту закінчився і все", "Все за сценарієм!! Мішина (Ксенія Мішина – перша "Холостячка" – примітка Редактора) грала на публіку, що кохання неземне, і ця так само. Цікаво, скільки доплачують за цей спектакль після закінчення проекту?", "За ними театр плаче, піаряться всі, у них дивне було знайомство весь проект", "Тільки не кажи, що це був просто сценарій для глядачів, бо шоу взагалі скоро втратить свою актуальність…"

Усе за сценарієм: фанати “Холостяка“ назвали причину розставання Ганни Богдан та Михайла Заливако Нагадаємо, раніше переможниця 11 сезону проекту "Холостяк" Ганна Богдан розповіла про свій переїзд до Уельсу.