Кейт Міддлтон в трендовому твідовому костюмі з'явилася на публіці

Кейт Міддлтон провела ряд відеодзвінків, щоб подякувати вчителям, які в період пандемії продовжують робити все можливе для навчання нового покоління. Герцогиня Кембриджська зв'язалася зі співробітниками академії графства Дарем через комп'ютер. Для віртуальної зустрічі Її Високість вибрала дуже сильний наряд.

Кейт Міддлтон в трендовому твідовому костюмі з'явилася на публіці  - today.ua

Дружина Принца Вільяма дуже стильна жінка, яка стала для багатьох іконою. Її нерідко порівнюють з Принцесою Діаною за те, що вона така ж відкрита і добросердечна, а також стильна.

З огляду на те, що карантин ще не закінчено, члени королівської сім'ї Великобританії продовжують вести справи з дому. Під час Тижня дитячого психічного здоров'я Кейт Міддлтон підкреслила важливість підтримки вчителів і закликала їх не забувати піклуватися про свій ментальний стан.

Для відеоконференції 39-річна мати трьох дітей одягла синій твідовий спідничний костюм від Rebecca Taylor, в якому раніше вона не раз з'являлася на публіці. Варто відзначити, що твід знову увійшов в моду і вважається трендом. Образ герцогиня доповнила стриманими прикрасами, а волосся зібрала в хвіст на потилиці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Keeping up with The Duchess (@ katemidleton1)

Нагадаємо, за час карантину Кейт Міддлтон змінилася і стала виглядати молодше, вражаючи фанатів своєю красою.