Колорадський жук його боїться: яка секретна речовина врятує врожай картоплі

Садівники та дачники знищують колорадських жуків за допомогою сильнодіючих хімічних засобів. Якщо не хочете отруювати свій урожай картоплі, можна обійтися без препаратів. Спробуйте застосувати речовину, про яку мало хто знає.

Колорадський жук його боїться: яка секретна речовина врятує врожай картоплі  - today.ua

Свій секрет вирощування екологічно чистої картоплі розкрила городниця із Вінницької області Марія Огорова. Виявляється, їй боротися з колорадським жуком допомагає березовий дьоготь. Жінка використовує водний розчин, який готується досить просто.

Колорадський жук його боїться: яка секретна речовина врятує врожай картоплі Столову ложку березового дьогтю потрібно розбавити у відрі води. Даний засіб забиває пульверизатор, тому краще створити саморобний розпилювач. Візьміть пластикові пляшки, в яких потрібно зробити дірки.

Поливайте листя картоплі від сходів до збирання врожаю – кожні 4-5 днів. Це краще робити в суху та хмарну погоду, щоб не спалити рослини.

"В результаті обробки на листі рослини має утворитися плівка", - пояснила Огорова.

Марія також рекомендувала обробляти кущі часником і полином. Потрібно взяти сім гілок полину або 300 г очищених зубчиків часнику. Діючу речовину слід розвести в 10 літрах гарячої води та настоювати добу. Потім процідити розчин і додати ще 10 літрів води. Листя обробляйте вранці або ввечері 2-3 рази на тиждень.

Нагадаємо, як отримати чудовий врожай кабачків. Досвідчені дачники розкрили чотири секрети вирощування цих овочів.

ДЖЕРЕЛОhttps://fakty.ua/401001-primenite-berezovyj-degot-i-koloradskie-zhuki-ne-budut-strashny-vashej-kartoshke