“Кому це треба“: Слава Камінська виправдала Ані Лорак, яка мовчить про війну

Автор: Анастасия Березовская

У перші дні нападу Росії на Україну Ані Лорак – уродженка міста Кіцмань Чернівецької області, зробила спробу висловити свою позицію публікацією у сторіз із закликом "ні війні". На цьому її спроби захистити свою країну закінчилися. Проте українська артистка Слава Камінська, котра й сама робить чимало неоднозначних заяв, закликала не цькувати колегу.

“Кому це треба“: Слава Камінська виправдала Ані Лорак, яка мовчить про війну - today.ua

Де зараз перебуває українська співачка Ані Лорак, невідомо. Якщо вона знаходиться в Москві, то її мовчання ще можна зрозуміти, а якщо за кордоном, то фанати вимагають від неї дій та пояснень. А ось екс-учасниця гурту "НеАнгели" впевнена, що її колега нікому нічого не зобов'язана. Кароліна Куєк звичайна людина, і сама вирішує говорити їй щось чи ні. Адже в неї все життя зосереджено в РФ – у Підмосков'ї розкішний особняк, дочка ходить до елітної приватної школи, безліч проектів та постійні тури російськими містами.

В інтерв'ю ЖВЛ Слава Камінська зазначила, що публічні заклики та виступи щодо війни – справа кожного особисто, і ми не маємо права нікому нічого нав'язувати.

"Всі бояться. У всіх є діти. Я розумію, патріотизм - це круто, але в тебе є дитина. Тебе посадять чи приб'ють десь, а хто стежитиме за твоєю дитиною?! Ну, типу кому це треба", - зазначила співачка.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

“Кому це треба“: Слава Камінська виправдала Ані Лорак, яка мовчить про війну А ось на запитання журналістки про те, якщо Ані Лорак боїться за своє життя, то чому не поїхала з Росії як багато інших артистів, Слава Камінська знову прийняла позицію, що це справа кожного. І хоч вона і не товаришує з колегою, все ж таки приймає її право вибору:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Комусь було зручно (поїхати – примітка Редактора), комусь - ні. Це достаток кожного. Мої друзі повиїжджали. З Ані Лорак я не спілкуюсь".

Нагадаємо, стало відомо, де перебуває сім'я Ані Лорак: колишній чоловік співачки засвітив кадри із дочкою.