Кінський хвіст XXL: стильні варіанти наймоднішої зачіски зими 2022 року

Автор: Шевченко Лилия

Наймодніша зачіска на рубежі 2021 та 2022 років – це дуже довгий кінський хвіст. Стилісти показали кілька найновіших і незвичайних варіантів цього укладання, яке перетворить будь-яку жінку на королеву святкової вечірки.

Кінський хвіст XXL: стильні варіанти наймоднішої зачіски зими 2022 року - today.ua

Якщо ви є щасливою володаркою довгого волосся, то зачіска кінський хвіст XXL - це те, що потрібно. Зробити наймоднішу у 2022 році укладання простіше простого, але треба знати кілька секретів, щоб не виглядати, як школярка.

Зачешіть волосся назад, зберіть два хвости – один вище, інший одразу під ним. Ця маленька хитрість зробить вашу зачіску пишною та ефектною. Прикрасьте укладання красивою шпилькою і можна вирушати на вечірку.

Зібрані в кінський хвіст XXL волосся можна накрутити на бігуді, щоб вийшло великі м'які хвилі, а можна, навпаки, гладко розчесати. Перший варіант підходить для появи, романтичних побачень, вечірок, а другий – для ділової зустрічі. Кінський хвіст XXL: стильні варіанти наймоднішої зачіски зими 2022 року Запам'ятайте правило - чим пишніше кінський хвіст XXL, тим урочистіше виходить зачіска. Добре начешіть волосся, попередньо зібране в хвіст, зафіксуйте лаком.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сьогодні у бьюті-магазинах можна знайти шиньйони високої якості. Якщо у вас волосся середньої довжини, то створити зачіску кінський хвіст XXL вам теж не важко. Підберіть шиньйон у тон свого волосся та схожої структури. Він стане вам у нагоді не один раз протягом всього 2022 року.

Дізнайтесь також, як зробити розкішну зачіску у грецькому стилі на Новий рік. Впорається будь-яка дівчина за десять хвилин.