“Копія моя старша дочка“: Тоня Матвієнко показала рідкісне архівне фото своєї відомої мами

Успішна українська актриса Ніна Матвієнко днями відсвяткувала 74-й день народження. Свою знамениту матусю привітала її не менш відома дочка, співачка Тоня Матвієнко.

“Копія моя старша дочка“: Тоня Матвієнко показала рідкісне архівне фото своєї відомої мами - today.ua

Виконавиця показала, як її мама виглядає зараз, і як вона виглядала 50 років тому. В особистому акаунті в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала архівний чорно-білий знімок, на якому постала чарівна, молода красуня Ніна Матвієнко.

У кадрі артистка зображена з розпущеним довгим волоссям і в чарівній вишиванці. Тоня Матвієнко звернула увагу на те, що її мама в молодості вже дуже схожа на її старшу дочку від першого шлюбу Уляну.

"Ніна Матвієнко 24. Моя старша дочка Уляна - копія", - зазначила в підпису виконавиця.

“Копія моя старша дочка“: Тоня Матвієнко показала рідкісне архівне фото своєї відомої мами Уляна / Ніна Матвієнко в молодості

І правда 22-річна дівчинка росте точною копією своєї знаменитої бабусі. У них схожа форма обличчя, носа і очей. На що також звернули увагу шанувальники зіркової сім'ї.

"Красива. Уляна - вилита", "Краса", "100% копія", "Боже, яка красуня", "Яка красуня і зовсім не змінилася", "Саме так, ваша дочка і мама копія", "Так, реально дуже схожа", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Ніна Матвієнко зізналася, що дуже довго просила дітей про особливий подарунок до своєї кімнати. І на 74-й день народження вона його, нарешті, отримала. Що ж подарували успішній українській артистці?