Красиво жити не заборониш: як Оля Полякова відзначила день народження на Мальдівах

Оля Полякова відсвяткувала 37-й день народження разом з родиною на Мальдівах. Артистка похвалилася вечіркою на пляжі на заході сонця та подарунком від готелю. Зірка особисто вибирала, який омар опиниться на її столі, а також танцювала під живу музику.

Красиво жити не заборониш: як Оля Полякова відзначила день народження на Мальдівах - today.ua

Суперблондинка українського шоу-бізнесу активно розповідає фанатам про своє особисте життя і не звертає уваги на критику, звернену на адресу її розкішного способу життя. Активно працюючи, записуючи пісні, виступаючи з концертами та знімаючись в шоу і передачах, на час локдауна зірка взяла перерву і вирушила в теплі краї.

У райському містечку Оля Полякова і відзначила свій 37-й день народження. У Інстаграм-сторіз зірка показала шанувальникам, як це було.

«Сьогодні єдиний з усього прогнозу сонячний день і абсолютно штільове море, що говорить про те, що мій день народження благословенна дата», - зазначила виконавиця хіта «Шлепки».

Поніжившись вранці на пляжі й відпочивши в обід, ввечері Ольга разом з чоловіком і дітьми вийшли на пляж, де для них підготували стіл з піску. Іменинниця насолоджувалася приголомшливим заходом, свіжоприготовленими лобстерами та живою музикою.

«Подяка для мене є ключови моментом в житті, зрозумівши силу подяки людина відкриває для себе неймовірні можливості! А дякувати завжди знайдеться за що! Спасибі!!! За теплий день, за сім'ю, за дітей здорових, живих батьків, кар'єру, друзів, вдячних глядачів, розкішні пісні, за можливість виходити на сцену, їздити по світу, дивитися в очі коханих! За все спасибі!» - зазначила зірка.

Нагадаємо, Оля Полякова показала похизувалася з донькою в купальниках. Мати й дочка влаштували жарку фотосесію на лазурному березі.