Ксенія Мішина зробила нову зачіску і похвалилася, як виглядає з чубчиком

Ксенія Мішина - успішна актриса, а тому змінювати образи для неї не в новинку. У повсякденному житті артистка намагається дотримуватися одного іміджу - вона носить довге волосся однієї довжини, яке ідеально рівне і гладке. На цей раз зірка серіалу "Кріпосна" похвалилася перед шанувальниками, як вона виглядає з чубчиком.

Ксенія Мішина зробила нову зачіску і похвалилася, як виглядає з чубчиком - today.ua

У Інстаграм-сторіз успішна українська актриса похвалилася лаштунками зйомок. У ролику головна героїня першого сезону "Холостячка" повідомила, що приїхала знімати постер для свого нового фільму "Сусідка".

У кадрі Ксенія Мішина показала себе в гримерці, судячи з усього в перуці, або ж з укладеним волоссям так, що у неї утворилася чілка - подовжена трендова чілка-шторка. Цікаво те, що актриса ні в якому разі не планує стригти її в реальному житті. Ксенія Мішина зробила нову зачіску і похвалилася, як виглядає з чубчиком

"Сьогодні знімаємо постер на фільм "Сусідка". Ну що, я готова. Знову з чілкою. Мій образ такий цікавий - але в житті ніколи не буду робити чілку. Ніколи-ніколи. Пішла я зніматися, така цікава дівчинка", - заявила Ксенія Мішина.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

Для зйомки актриса переодяглася в простеньке рожеве плаття з білим комірцем. За словами зірки, картина побачить світ вже в наступному році.

Нагадаємо, Ксенія Мішина зізналася, що хоче відновити відносини з Олександром Еллертом.