Ксенія Мішина вперше розповіла про батька своєї дитини: “Кармічні стосунки“

Ксенія Мішина в минулому пережила аб'юзивні стосунки, в яких народився її єдиний син. Вона пережила неприємний досвід і вирішила для себе, що більше не дозволить жодному чоловікові кривдити себе.

Ксенія Мішина вперше розповіла про батька своєї дитини: “Кармічні стосунки“ - today.ua

В інтерв'ю Аліні Доротюк на YouTube-каналі Dorotye успішна українська актриса розповіла про знайомство з першим чоловіком, який її ображав. Чоловікові довелося добиватися молоду красуню і лише згодом вона змогла йому довіритися та полюбити.

"Коли я зустріла батька Платона, я до нього нічого не відчула. Я відчула згодом. Я керувалася своїм розумом. Він мені допомагав, доглядав, він мені був зручний, і тільки потім у мене до нього виникли великі почуття. А потім я сказала йому, ти знаєш, Сашко, я люблю тебе. Його теж звали Сашко", - зауважила Ксенія Мішина.

Після розлучення з аб'юзером на реаліті-шоу "Холостячка" актриса зустріла іншого Олександра – коміка Еллерта. Але й із ним у неї не склалося нічого серйозного. Менш як за рік після закінчення проєкту молоді люди розсталися.

В інтерв'ю Ксенія Мішина зізналася, що з ім'ям "Саша" має якісь кармічні відносини, адже всіх важливих чоловіків у її житті так звали.

Нагадаємо, Ксенія Мішина зізналася, чому покинула Олександра Еллерта.