Today.ua

Шматок сала раз на три дні та вода з батареї: Тарас Цимбалюк розповів, як його теща виживала у Маріуполі

Ніхто не очікував, що Маріуполь зрівняють із землею. Ніхто не думав, що війна розгорнеться таким чином. Ніхто й не підозрював, що російські окупанти щодня, щогодини скидатимуть на півмільйонне місто бомби та ракети. За останніми даними, у місті загинули 22 тисячі людей, і ця цифра, на жаль, не фінальна.

Але є ті, кому дивом вдалося вибратися з пекла. Серед цих щасливчиків була теща відомого українського актора зі своєю мамою. Тарас Цимбалюк в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" розповів, як мама його дружини виживала та як вона виїхала з Маріуполя.

"У Маріуполі звикли до цих вибухів. Вони не думали, що це так розгорнеться. Ніхто не знав, що Маріуполь зрівняють із землею. У березні обірвався з ними зв'язок. Вони два тижні просиділи у підвалі, поки окупанти не стали обстрілювати і його. Тоді вони зрозуміли, що треба вставати і тікати. Вони мали таку можливість, адже з'ясувалося, що їхня машина була пошкоджена лише один раз уламком. Мама була за кермом, руки тремтіли. Не можу навіть уявити, що пережили люди, яким вдалося виїхати звідти", - каже актор.

Щоб вижити, родичка Тараса Цимбалюка шукала альтернативні джерела води – вона пила з батарей і їла раз на три дні. Враховуючи все пережите, люди дуже загартувалися. Наразі теща актора разом зі своєю мамою перебувають у Києві, але все одно мріють повернутися додому, і це, попри те, що до їхньої квартири було пряме влучення снаряда, а приватний будинок напівзруйнований і якийсь період у ньому жили рашисти.

Тарас із дружиною

"Це жах! Вони розкручували батареї і пили з них воду, смоктали якийсь шматок сала - один за три дні, просто для того, щоб вижити. У бабусі цукровий діабет ...але ця війна їх ще сильніше загартувала. Зараз вони у Києві живуть", - зазначив Тарас Цимбалюк.

Нагадаємо, Наталя Могилевська розповіла про смерть дядька у Маріуполі: "Він зробив мені останній подарунок".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ