MamaRika екстрено лягла в лікарню на 35-му тижні вагітності

Автор: Анастасия Березовская

MamaRika поклали в лікарню на 35-му тижні. Майбутня матуся розповіла, що з нею сталося, і поділилася кадрами з лікарняного ліжка.

MamaRika екстрено лягла в лікарню на 35-му тижні вагітності - today.ua

Вагітність відомої української співачки та ведучої протікає не зовсім гладко. З перших місяців положення артистка відчувала страшний дискомфорт і страждала від сильного токсикозу. Майже всю вагітність MamaRika проводить лежачи. Але і на цьому труднощі не закінчуються - зірка змушена була лягти в лікарню, де перебуває в цілковитій самотності, оскільки до неї не пускають чоловіка.

Поділившись кадрами під крапельницею, співачка зізналася, що у неї всередині росте дуже неспокійний малюк. Після УЗД і доплерографії лікарі виявили проблему і вирішили покласти знаменитість на стаціонар.

"Не все ок, я не хочу вдаватися в подробиці, тому що і так невесело. Але, щоб не наробити гірше, мене залишили в лікарні", - зазначила в публікації MamaRika.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

MamaRika екстрено лягла в лікарню на 35-му тижні вагітності 32-річна зірка, справжнє ім'я якої Анастасія Кочетова, відсвяткувала 35-й тиждень вагітності на лікарняному ліжку наодинці, оскільки до неї не пускають чоловіка. Також артистка залишилася під неприємним враженням від державних лікарень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Образливий той фак, що ми сьогодні святкуємо 35 тижнів вагітності і я проводжу їх в лікарні. Сергія не пускають, такі правила. Я тут одна, тільки я і крапельниця", - додала співачка, зізнавшись, що лежить в лікарні взагалі вперше.

Нагадаємо, MamaRika розкрила стать майбутньої дитини і розповіла про партнерські пологи з чоловіком.