Манікюр з поталлю 2022: нові ідеї дизайну нігтів із блиском сусального золота

Поталь у манікюрі дозволяє відтворити розкіш блиску сусального золота епохи бароко. Саме такий дизайн нігтів буде наймоднішим у 2022 році. Стилісти вже розробили кілька нових ідей манікюру з поталлю, які припадуть до душі всім жінкам без винятку.

Манікюр з поталлю 2022: нові ідеї дизайну нігтів із блиском сусального золота - today.ua

Вишуканий блиск поталі чудово гармонує з нюдовими відтінками, які самі собою виглядають досить нудно. Сяйво золота надасть тілесним відтінкам непомітної розкоші, а сам манікюр прикрашатиме жіночі руки не гірше за дорогі каблучки та браслети.

Градієнтний манікюр можна також прикрасити поталлю, а потім зверху нанести візерунок тонким пензлем, зробити стемпінг або прикрасити нігті слайдерами. Блиск сусального золота, що просвічується крізь тонкі лінії контрастного кольору, буде виглядати вишукано і благородно. Манікюр з поталлю 2022: нові ідеї дизайну нігтів із блиском сусального золота Французький манікюр, що ніколи не виходить з моди, теж чудово гармонує з поталлю. При цьому, вільний край нігтя можна покрити не лише класичним білим, а й чорним, червоним та будь-яким іншим кольором. Манікюр з поталлю 2022: нові ідеї дизайну нігтів із блиском сусального золота Для любительок містичного дизайну нігтів законодавці моди в нейл-арті створили дивовижний манікюр із павутиною. Між тілесним покриттям нігтя та малюнком обов'язково застосовують поталь, для надання загадкового блиску та розкоші.

Нагадаємо, раніше стилісти запропонували модницям приміряти загадковий манікюр "інь-ян". Дивовижне поєднання покриття чорних та білих тонів, а також блиск та декор дозволяють створити унікальний та модний образ.