Містер і місіс Сміт: дочка Ольги Сумської з чоловіком у вечірньому вбранні вийшли у світ

Дочка Ольги Сумської та її знаменитий чоловік Володимир Яглич здійснили рідкісний вихід у світ. Зіркові батьки залишили своїх малолітніх дітей під опікою няні, одягли свої найкращі вечірні вбрання і пішли в танець.

Містер і місіс Сміт: дочка Ольги Сумської з чоловіком у вечірньому вбранні вийшли у світ - today.ua

Донька відомої української актриси та російський актор з'явилися на урочистій гала-вечері у Москві, організованій на честь 20-річчя видання GQ Russia. Солодка парочка завжди намагається вибирати парне вбрання, щоб виглядати як одне ціле.

На публіці зять Ольги Сумської з'явився у чорних штанах, футболці та піджаку на один ґудзик. Антоніна Паперна одяглася до пари чоловікові, обравши красиву мінімалістичну чорну сукню з V-подібним вирізом, без рукавів і зі спідницею, що розходиться донизу. Волосся вона залишила розпущеним, прибрала його за вуха, надягла масивні довгі сережки і нанесла яскравий вечірній макіяж з акцентом на губах. Образ вона завершила також невеликим сріблястим клатчем.

Водночас подружжя виглядало розкішно, на що звернули увагу шанувальники:

"І що не кажіть дівчата, українські дівчата і красиві, і сексуальні! Тоня супер. Навіть через фото енергія жіноча пре", "Красавчики", "Хороші!!! До чого ж - хороші", "Ви така ніжна і мила!! ! Володимиру дуже і дуже з вами щасливо і спокійно !!! Дуже гармонійні! Стильні! Сексі! ", "Стильна дівчина", "Володимиру дуже пощастило зустріти Тонічку. Ви - чудо".

Містер і місіс Сміт: дочка Ольги Сумської з чоловіком у вечірньому вбранні вийшли у світ Нагадаємо, донька Ольги Сумської показала рідкісні кадри з чоловіком та двома дітьми.