“Мій найкращий подарунок“: Григорій Решетник ніжно привітав дружину з днем народження

Григорій Решетник вже давно завоював звання зразкового сім'янина. Успішний ведучий одружений із прекрасною дівчиною, яка подарувала йому трьох синів. Сьогодні Христина Решетник відзначає 32-й день народження. Зірка телеканалу СТБ ніжно привітала кохану зі святом.

“Мій найкращий подарунок“: Григорій Решетник ніжно привітав дружину з днем народження - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Григорій Решетник опублікував фото дружини. У кадрі Христина постала в розкішній вечірній сукні з блискучими візерунками.

"Кохана, з днем народження. Ти наша королева – відзначив ведучий. – Неймовірна красуня, космічна дружина, нереальна матуся… щодня дякую долі за те, що ти мій найкращий подарунок. Ти дуже талановита і дуже крута, ти вмієш і встигаєш абсолютно все… Люблю тебе безмежно, кохання всього мого життя”.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Григорій Решетник • RG (@grisha_reshetnik)

"Моє ти щастя. Ти – неймовірний чоловік", - зазначила у коментарях іменинниця.

На цей час дружина Григорія Решетника знаходиться на Арубі, де чудово відпочиває. В особистому обліковому записі в Інстаграм Христина активно ділиться фото та відео своєї подорожі. Поки невідомо, як відсвяткує 32-річчя красуня і чи прилетить до неї чоловік.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kristina Reshetnik (@kristina_reshetnik)

Христина та Григорій Решетник одружені понад 11 років. Нині закохані виховують трьох дітей: 8-річного Івана, 4-річного Діму та однорічного Сашка.

Нагадаємо, дружина Григорія Решетника похвалилася фото з вечірки з нагоди майбутнього народження дитини: "Це дівчинка".