Молода дружина Віктора Павлика зізналася, хто у їхній родині заробляє більше

Віктор Павлик – відомий український виконавець, його дружина Катерина Реп'яхова – його концертний директор та активний блогер в Інстаграмі. Молода дружина виконавця зізналася, хто ж із них заробляє більше.

Молода дружина Віктора Павлика зізналася, хто у їхній родині заробляє більше - today.ua

Після того, як стало відомо, що 56-річний музикант крутить роман зі своєю молодою помічницею, кількість її підписників значно збільшилася. І продовжувала зростати з новинами: вагітністю 27-річної дівчини, подорожами, скандалами з колишньою дружиною та майбутнім весіллям.

Зараз на аккаунт Катерини підписано понад 153 тисячі фоловерів, які стежать за її життям. У блозі дівчина часто дає рекламу, за що отримує чималі гроші. Хоч концертний директор Віктора Павлика отримує чимало, все ж таки не так багато, як її коханий.

В особистому обліковому записі в Інстаграм дружина співака ініціювала відповіді на запитання шанувальників, і один із них поцікавився: "Що приносить більший дохід – блог чи концертний директор?" На що Реп'яхова відповіла:

"На даному етапі блог, але чоловік більше заробляє, ніж я. Ще трохи і я його наздожену".

Молода дружина Віктора Павлика зізналася, хто у їхній родині заробляє більше

Відомо, що добра частина заробітку Віктора Павлика йде на погашення кредиту, взятого на придбання квартири, де зараз живе колишня дружина артиста. Тим часом вирішується питання про продаж квартири, закриття боргів, та покупку власного житла для молодої сім'ї.

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павлика зізналася, коли відбудеться їхнє весілля.