Молодить та прикрашає: 45-річна Наталя Могилевська показала, як носити найстильнішу зачіску цього літа

Українська співачка Наталя Могилевська від початку війни залишається у Києві. Всіма силами артистка допомагає нужденним і навіть дітям, які втратили батьків. Днями артистка з'явилася в центрі столиці, насолодившись її красою та безтурботністю.

Молодить та прикрашає: 45-річна Наталя Могилевська показала, як носити найстильнішу зачіску цього літа - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм вона опублікувала відео, показавши, як провела час. Публікацію зірка присвятила новинам, що незабаром вийде її нова пісня, яку Наталя Могилевська присвятила мужньому та незламному Києву.

"Ти незламний, мій Києве! З ранами та шрамами, я кохаю тебе ще більше! Я вірю, ми обов’язково переможемо! Ми побачимо парад Перемоги на твоєму Хрещатику! "Я вдома". Чекайте на прем’єру
в День Києва 29 травня
", - зазначила у публікації Наталя Могилевська.

Молодить та прикрашає: 45-річна Наталя Могилевська показала, як носити найстильнішу зачіску цього літа У кадрі 46-річна виконавиця з'явилася з однією із найстильніших зачісок цього літа. Артистка заплела дві тонкі кіски біля обличчя і залишила волосся розпущеним. Своїм прикладом Наталя Могилевська доводить, що виглядати круто з молодіжною укладкою можна у будь-якому віці. Молодить та прикрашає: 45-річна Наталя Могилевська показала, як носити найстильнішу зачіску цього літа Для прогулянки співачка обрала симпатичну шовкову сукню гарного пудрового відтінку. Талію підкреслила чорним корсетом-баскою, а образ завершила трендовими сонцезахисними окулярами та масивними жовтими кросівками.

Нагадаємо, 55-річна акторка Ольга Сумська показала, як стильно носити джинси жінкам у віці.