Зрозуміти та пробачити: Світлана Лобода хоче повернутися в Україну з концертами

Автор: Шевченко Лилия

Українська співачка Світлана Лобода дала велике інтерв'ю телеведучій Маші Єфросініній. Екс-учасниця гурту "ВІА Гра" вперше публічно розповіла правду, чому їй довелося буквально тікати з України кілька років тому.

Зрозуміти та пробачити: Світлана Лобода хоче повернутися в Україну з концертами - today.ua

Маша Єфросиніна поцікавилася у своєї співрозмовниці, чому вона багато років не давала концертів в Україні та чому було зірвано її виступ у 2017 році в Одесі. Світлана Лобода заявила, що рішення скасувати концерт в одеській "Ібіці" було ухвалено блискавично, щоб захистити шанувальників співачки від небезпеки.

Світлана Лобода зізналася, що лише нещодавно дізналася ім'я людини, яка організувала протести, щоб концерт не відбувся. Назва цієї людини вона називати не стала, але уточнила, що це дуже впливова особистість, у якої з командою Лободи був конфлікт. Через кілька років, у серпні 2021 року, коли всі конфлікти були улагоджені, Світлана Лобода таки виступила в Одесі. Крім того, співачка зазначила, що часто приїжджає до України, виступає на корпоративах, днях народження та весіллях.

Проте 2017 рік в Україні був дуже складним для виконавиці. Світлана Лобода розповіла, що після виходу пісні "Твої очі" вона опинилася на вершині популярності, саме з цього моменту співачку почали переслідувати журналісти. Автомобілі з репортерами оточували будинок Лободи, постійно літали дрони. Дійшло до того, що дочка Світлани Єва боялася виходити надвір, а сама співачка була на межі нервового зриву.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Світлана Лобода вважає, що журналістам хтось дав завдання зробити її життя нестерпним. Співачка змушена була найняти юристів та додаткову охорону. Артистці пропонували виїхати, але вона не могла цього зробити, бо готувалася дати сольний концерт у Києві.

Після грандіозного виступу Світлана Лобода залишила Україну. На завершення інтерв'ю Світлана Лобода зізналася Маші Єфросініної, чому вона хоче давати концерти в Україні, хоча має 500 виступів на рік, вона популярна і знаменита.

"Бо я люблю цю країну, бо я за неї переживаю. Бо тут моя сім'я. Тому що так не чесно", - майже крізь сльози сказала Світлана Лобода.

Варто зазначити, що у той час, коли українські воїни захищали рідну землю та гинули на лінії фронту, Світлана Лобода розважала публіку агресора та оккупанта. Виступала на корпоративах високопосадовців і давала концерти в РФ - країні, яка окупувала частину українських територій суверенної України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Інтерв'ю для Маші Єфросиніної - ймовірно протоптування стежки та тест на реакцію українського суспільства на потенційне повернення Лободи на українську естраду. Але чи готові українці "зрозуміти та пробачити" Світлану?

Нагадаємо, Світлана Лобода вперше розповіла українським глядачам про батька своєї молодшої доньки Тільди.