Надія Мейхер прокоментувала слова Полякової про домагання Меладзе

Автор: Анастасия Березовская

Надія Мейхер заступилася за Костянтина Меладзе, якого деякі артистки, включаючи Ані Лора і Олю Полякову, звинуватили в домаганнях. За словами ексучасниці групи "ВІА Гра", композитор і слово "домагання" просто не можуть стояти в одному реченні.

Надія Мейхер прокоментувала слова Полякової про домагання Меладзе  - today.ua

В інтерв'ю П'ятому каналу українська артистка встала на сторону відомого російського композитора і творця групи "ВІА Гра". Надія Мейхер відзначила, що слова Олі Полякової не варто сприймати всерйоз, оскільки співачка - любителька пожартувати.

"Я її знаю дуже погано. У нас немає близьких відносин. Тому я не маю права нічого говорити. Але точно можу сказати, що слово "домагання" і Костянтин Меладзе - абсолютно протилежні речі, - заявила в інтерв'ю Надія Мейхер. - Я, звичайно , за Олю не буду розпоряджатися, чому вона це підхопила, вона людина досить гумористичний. Я не думаю, що ці слова слід сприймати всерйоз"

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Надія Мейхер прокоментувала слова Полякової про домагання Меладзе Однак з контексту Олі Полякової все гранично ясно. Хоч співачка і висловилася у своєму стилі, але вона ясно дала зрозуміти, що Костянтин Меладзе робив їй непристойні пропозиції, як і її колезі Ані Лорак.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Українцям готують велике підвищення податків

Примітно те, що сам композитор і його нинішня дружина Віра Брежнєва ніяк не реагують на звинувачення артисток на його адресу. Однак раніше Валерій Меладзе відповів на заяву Ані Лорак про домагання з боку його старшого брата.