Надія Мейхер заступилася за Костянтина Меладзе, якого деякі артистки, включаючи Ані Лора і Олю Полякову, звинуватили в домаганнях. За словами ексучасниці групи "ВІА Гра", композитор і слово "домагання" просто не можуть стояти в одному реченні.
![Надія Мейхер прокоментувала слова Полякової про домагання Меладзе Надія Мейхер прокоментувала слова Полякової про домагання Меладзе - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/05/416611_1-768x591.jpg)
В інтерв'ю П'ятому каналу українська артистка встала на сторону відомого російського композитора і творця групи "ВІА Гра". Надія Мейхер відзначила, що слова Олі Полякової не варто сприймати всерйоз, оскільки співачка - любителька пожартувати.
"Я її знаю дуже погано. У нас немає близьких відносин. Тому я не маю права нічого говорити. Але точно можу сказати, що слово "домагання" і Костянтин Меладзе - абсолютно протилежні речі, - заявила в інтерв'ю Надія Мейхер. - Я, звичайно , за Олю не буду розпоряджатися, чому вона це підхопила, вона людина досить гумористичний. Я не думаю, що ці слова слід сприймати всерйоз"
Однак з контексту Олі Полякової все гранично ясно. Хоч співачка і висловилася у своєму стилі, але вона ясно дала зрозуміти, що Костянтин Меладзе робив їй непристойні пропозиції, як і її колезі Ані Лорак.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Примітно те, що сам композитор і його нинішня дружина Віра Брежнєва ніяк не реагують на звинувачення артисток на його адресу. Однак раніше Валерій Меладзе відповів на заяву Ані Лорак про домагання з боку його старшого брата.