Надя Дорофєєва приїхала на Великдень в село до переможця шоу “Голос країни“

Надя Дорофєєва, яка вперше взяла участь в шоу "Голос країни" як зірковий наставник, виконала обіцянку, яку дала переможцю. Разом зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом артистка приїхала в село Попельники Івано-Франківської області, щоб погостювати у Сергія Лазановского і його сім'ї.

Надя Дорофєєва приїхала на Великдень в село до переможця шоу “Голос країни“ - today.ua

Телеканал "1+1" з камерами супроводжував Надю і Вову, щоб засвідчити приїзд ексучасниці групи "Время и стекло". Репортаж також вів Дантес в Інстаграм-сторіз.

Надя Дорофєєва обрала гарне синє плаття-міді в дрібну квіточку, завершивши образ синім світшоти та кедами. Волосся вона прибрала назад в хвіст, а в макіяжі дотримувалася природних відтінків.

Все село зібралося, щоб зустрітися із зіркою. Шанувальники дарували Наді подарунки, фотографувалися з нею і ставили питання. Дорофєєва з усіма люб'язно поспілкувалася, а після зайшла в будинок, де її з чоловіком чекало розкішне застілля.

"Друзі, ми просто приїхали до Сергія в Попельники. І це просто "трохи, на один зубок", щоб так, що не наїстися", - жартома прокоментував теплий прийом Дантес в Інстаграм-сторіз.

Варто зазначити, що Сергій Лазановский зі своєю сім'єю живе в красивому приватному будинку з прибудовою, доглянутою територією, газоном і доріжками. Усередині все зроблено зі смаком і в стилі західної України. Дорогих гостей сім'я зустрічала, урочисто одягнена у вишиванки.

Нагадаємо, переможець "Голосу країни" Сергій Лазановскій показав подаровану йому квартиру в Києві.