Переможець “Голосу країни“ показав подаровану йому квартиру

Автор: Анастасия Березовская

У неділю, 25 квітня, відбувся фінал вокального проєкту "Голос країни". До останнього етапу дійшли тільки найсильніші вокалісти України з команд зіркових наставників: Дмитра Монатика, Тіни Кароль, Олега Винника і Наді Дорофєєвої. Але переміг тільки один - найсильніший.

Переможець “Голосу країни“ показав подаровану йому квартиру - today.ua

Ексучасниця гурту "Время и Стекло" привела до фінішу свого підопічного. Сергій Лазановскій став переможцем 11 сезону шоу "Голос країни". За 25-річного хлопця боліло не тільки все його село в Івано-Франківській області, а й вся країна.

У фінальному поєдинку він боровся за перемогу з Юлією Тимочко з команди Тіни Кароль, але його талант зробив найбільший вплив на глядачів, і вони віддали перемогу саме йому завдяки своїм голосам. Згідно з правилами проєкту переможець отримує можливість виступити на найвідомішому музичному фестивалі України Atlas Weekend, а також отримує квартиру в житловому кварталі Києва від телеканалу 1 1.

І якщо ви думали, що це буде вже готове житло, в яке молодий хлопець може заїхати хоч сьогодні, насправді все виявилося зовсім не так. Переможець “Голосу країни“ показав подаровану йому квартиру У Інстаграм-сторіз Сергій Лазановскій показав будинок, в якому йому подарували квартиру. Це виявилася недобудова, де немає ще ні вікон, ні дверей, а зі стін стирчить арматура. Судячи з етапу будівництва, хлопець зможе переїхати в своє нове житло ще дуже не скоро. Потрібно дочекатися, коли проведуть усі необхідні роботи, а також комунікації. При цьому уродженцю села Попельники ще доведеться витратити чимало коштів і часу на те, щоб зробити всередині облицювальні роботи, ремонт, а також замовити меблі, кухонний гарнітур, ванну, світильники й так далі.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

"Квартирка", - ніжно зазначив в підпису переможець "Голосу країни", супроводивши публікацію емодзі у вигляді серця і закоханого смайлика з сердечками замість очей.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Тіна Кароль заявила, що звільняє тренерське крісло шоу "Голос країни". Співачка зізналася, кого хоче бачити на своєму місці.