Настя Каменських розповіла про флірт Потапа з іншими жінками

Настя Каменських і Потап прожили в законному шлюбі вже два роки. Тільки зараз співачка зважилася розповісти не найприємніші подробиці подружнього життя з репером і продюсером Олексієм Потапенко.

Настя Каменських розповіла про флірт Потапа з іншими жінками - today.ua

Українська співачка Настя Каменських вперше розповіла про те, що Потап нерідко фліртує з іншими жінками. Виконавиця також повідала про реакцію чоловіка в ситуаціях, коли вона купається в увазі інших чоловіків. За два роки спільного життя між подружжям не виникло жодної серйозної сварки. Потап і Настя Каменських конфліктують дуже рідко і завжди справляються з розбіжностями.

Виконавиця зізналася, що абсолютно не ревнує чоловіка, якщо до нього проявляють інтерес інші жінки. Більш того, Насті Каменських подобається, коли хтось звертає увагу на Потапа, її це навіть заводить. Співачка довіряє коханому чоловікові і ні крапельки в ньому не сумнівається. Настя Каменських розповіла про флірт Потапа з іншими жінками Настя Каменських зробила ще одне зізнання: дівчина любить купатися в увазі інших чоловіків. Вона дозволяє собі безневинний флірт, але завжди залишається вірною Потапу.

Нагадаємо, раніше Настя Каменських поділилася зі своїми шанувальниками секретами вдалого шопінгу. Співачка розповіла, як в умовах пандемії можна купити модні і стильні вбрання в закордонних магазинах.