Безглузда ситуація: як швидко знайти “загублений“ вдома смартфон

Смартфон, який лежав на видному місці, пропав у квартирі? Знайома ситуація, особливо коли доводиться кудись поспішати, а телефону немає. Виключимо випадок, коли ви тримаєте його у руці та продовжуєте бігати в пошуках по кімнатам. У безглуздій ситуації, коли пристрій ніби зник і ви довго не можете його знайти, скористайтеся порадою експертів.

Безглузда ситуація: як швидко знайти “загублений“ вдома смартфон  - today.ua

Знайти улюблений девайс можна, навіть якщо він стоїть на беззвучному режимі. Вам знадобиться кілька хвилин і комп'ютер, ноутбук або інший телефон. Необхідно увійти до облікового запису, який ви використовуєте на гаджеті, та вибрати його у списку пристроїв. Ви швидко побачите розташування смартфону на карті.

У лівій частині екрану будуть опції, які допоможуть здійснити дзвінок телефон, очистити або заблокувати його. Якщо смартфон ніхто не вкрав, він справді вдома, і ви його не забули в іншому місці, він почне відтворювати мелодію виклику.

Безглузда ситуація: як швидко знайти “загублений“ вдома смартфон Якщо ж доступу до ПК немає, постарайтеся заспокоїтись та кілька хвилин відпочити. Згадайте, коли ви востаннє користувалися телефоном. Спокійно спробуйте розглянути його у різних локаціях. Іноді смартфон "ховається" у найнесподіваніших місцях, де ви його машинально залишили.

Раніше ми повідомили, навіщо потрібно виймати зарядний пристрій від смартфону із розетки.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by