Неоновий манікюр: нові ідеї яскравого дизайну для літньої відпустки

Багато жінок відмовляються від неонового манікюру, вважаючи його занадто яскравим і доречним лише для юних модниць. Насправді, неонове покриття може освіжити і прикрасити руки жінки будь-якого віку, головне, правильно підібрати дизайн.

Неоновий манікюр: нові ідеї яскравого дизайну для літньої відпустки - today.ua

Нейл-арт з використанням неонових відтінків може бути зухвало сміливим або інтелігентним і ніжним. Все залежить від художнього задуму.

Зовсім не важливо, скільки вам років і ким ви працюєте, адже в період літнього відпочинку можна дозволити собі маленькі жіночі витівки. Наприклад, зробіть яскравий неоновий манікюр, який буде вас захоплювати і радувати.

Неоновий манікюр: нові ідеї яскравого дизайну для літньої відпустки У дизайні неонового манікюру можна використовувати кілька прийомів. Дуже добре виглядає однотонний нейл-арт, коли всі нігті покриті в один соковитий і яскравий колір.

Ще краще підібрати кілька відтінків і розфарбувати свої нігті в різні кольори або зробити плавний перехід з тону у тон. Не бійтеся експериментувати, манікюр - це всього лише на два-три тижні. Неоновий манікюр: нові ідеї яскравого дизайну для літньої відпустки Якщо ви працюєте в солідному закладі, то і в цьому випадку відмовлятися від манікюру в неонових тонах не варто. Ви можете вибрати дизайн у вигляді френча, в якому кінчики нігтів покриваються не білою, а неоновим лаком. Також майстер може завдати на ваші нігтьові пластини візерунки і малюнки в неонових кольорах. Неоновий манікюр: нові ідеї яскравого дизайну для літньої відпустки Якщо ви плануєте цього літа навести порядок в своєму особистому житті, то обов'язково зробіть манікюр, який подобається чоловікам. Ідеї дизайну, перед якими не встоїть жоден хлопець.