Жодної користі, тільки шкода: кому не можна пити чорний чай

Автор: Анастасия Березовская

Пити щось солодке з чаєм для багатьох – щоденний ритуал. У британців, наприклад, щодня чаювання рівно о 17:00. Проте вчені з'ясували, що вживання чорного чаю шкодить здоров'ю, особливо людям, які мають певні захворювання чи стани. Лікарі розповіли, кому краще відмовитись від чаївництва.

Жодної користі, тільки шкода: кому не можна пити чорний чай - today.ua

Кому не можна пити чорний чай?

Від чорного чаю краще відмовитися людям, які мають проблеми із ШКТ та печінкою. Річ у тому, що напій збільшує секрецію шлункового соку, що може призвести до загострення проблем зі шлунком. Найкраще перейти на зелений чай – але його потрібно з обережністю вживати тим, у кого підвищена кислотність та виразка шлунка.

Враховуючи, що в чорному чаї є високий вміст кофеїну, відмовитися від напою варто гіпертонікам – людям, які страждають від високого тиску, а також тим, хто має проблеми із серцево-судинною системою.

Через кофеїн у чорному і зеленому чаї від нього варто відмовитися вагітним і жінкам, що годують грудьми. Вживання цього напою, особливо у великих кількостях, може викликати безсоння та головний біль.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Жодної користі, тільки шкода: кому не можна пити чорний чай Якщо ви вживаєте будь-які медичні препарати, переконайтеся, що вони нормально взаємодіють із чаєм чи кавою. Проконсультуйтеся з лікарем, тому що це може призвести до серйозних побічних ефектів. Або тому, що препарати втратить свої властивості.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Перш ніж обмежувати себе в чомусь, проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Медики зазначають, що оптимальною щоденною порцією чорного та зеленого чаю на добу є 400 мл, тобто одна чашка на день.

Нагадаємо, лікарі розповіли, які сорти хліба шкодять здоров'ю.