Ніна Матвієнко зізналася, яка у неї пенсія

Пенсіонерам у нашій країні живеться не просто: тарифи високі, їжа дорога, а виплати невеликі. 74-річна заслужена артистка Ніна Матвієнко зізналася, який має розмір пенсії. Також відома українська співачка зізналася, який найбільший гонорар отримувала у своїй кар'єрі.

Ніна Матвієнко зізналася, яка у неї пенсія - today.ua

Олександра Кучеренка взяла інтерв'ю у солов'їного голосу України Ніни Матвієнко у рамках своєї програми "33 за 3". Стало відомо, що Ніна Матвієнко за звання народної артистки отримує надбавку, а саме на 20% більше за пенсію. Щомісяця на пенсійну картку виконавиці капає 15 тисяч гривень. І це при тому, що мінімальна пенсія в країні за наявності стажу 20-25 років становить 2,5 тисячі гривень.

Говорячи про найбільший гонорар, який Ніна Матвієнко отримала за свою професійну діяльність, зірка відверто зізналася – 10 тисяч доларів. Ніна Матвієнко зізналася, яка у неї пенсія Ніна Матвієнко народилася у багатодітній родині – вона була п'ятою дитиною з одинадцяти. Закінчивши школу, вона стала солісткою Українського народного хору ім. Г. Г. Верьовки. З колективом здобула безліч нагород і через 10 років пісенної діяльності заслужила звання заслуженої артистки, а ще через шість років – народної артистки УРСР. Ніна Матвієнко зізналася, яка у неї пенсія Виконавиця активно гастролювала не лише Україною, а й за кордоном, побувавши у Польщі, Фінляндії, Чехії, Франції, Канаді, Мексиці та США. Артистка активно знімалася у телевиставах та грала на сцені театру.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко зізналася, яка реакція була у мами на її вагітність у 16-річному віці.