Ольга Сумська та Віталій Борисюк 25 років разом: актор знову покликав кохану заміж

25 років тому Ольга Сумська вийшла заміж за Віталія Борисюка, а сьогодні вони відзначають вже срібне весілля. На честь цієї події актор знову встав на одне коліно, щоб покликати кохану заміж.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк 25 років разом: актор знову покликав кохану заміж - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм, в сторіз відома українська актриса показала, як порадував її чоловік. З букетом квітів в одній руці і маленькою коробочкою в іншій руці Борисюк встав на одне коліно і звернувся до дружини:

"Пані, я дворянин - порядна людина. Маю мільйон річного доходу. Потрапляю кулею в підкинуту копійку і маю відмінних коней. Хочете бути моєю дружиною?"

Назвавши чоловіка "сонечком" Ольга потягнулася до коробочки, але не показала фанатам, що ж там лежить. Після цього закохані відправилися відзначати в один з київських ресторанів, що стало справжнім святом після локдауну.

У шлюбі у Ольги Сумської та Віталія Борисюка народилася дочка, яка нещодавно відзначила свій 19-й день народження. Також у актриси є старша донька від першого шлюбу. Антоніна Паперна одружена з відомим російським актором-красенем, зіркою фільму "Нічна зміна".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

Нагадаємо, Ольга Сумська відповіла на критику сестри в свою адресу. Родички винесли сварки з хати на загальний огляд.