Ольга Сумська похвалилася подарунками і показала, як відсвяткувала день народження

Автор: Анастасия Березовская

Ольга Сумська відсвяткувала 55-річчя. Зірка отримала безліч привітань від своїх фанатів, членів сім'ї, колег і друзів. Перед шанувальниками знаменитість похвалилася, як же пройшов день її народження, і які подарунки вона одержала.

Ольга Сумська похвалилася подарунками і показала, як відсвяткувала день народження - today.ua

Святковий ранок почався чудово - дорогий чоловік української актриси вручив їй розкішний букет білих троянд - улюблених квітів артистки. Попри те, що 22 серпня Ольга Сумська відзначала важливий ювілей, в цей день їй довелося попрацювати - в Києві в МЦКМ "Жовтневий" пройшов спектакль "Сублімація любові", в якому грає зірка.

Колеги зустріли іменинницю зі святковими кульками в рожевих тонах і квітами. Букети також подарували і шанувальники. Ольга Сумська похвалилася подарунками і показала, як відсвяткувала день народженняОльга Сумська похвалилася подарунками і показала, як відсвяткувала день народження Вечір 55-го дня народження Ольги Сумської пройшов в тихому сімейному колі. У своїй новій квартирі, яку зовсім недавно придбала артистка, її вітали чоловік і молодша дочка. Співачка замовила їжу на дім, а рідні вручили їй святковий торт, який спекли самі. Віталій і Анна виконали для іменинниці вітальну пісню, а після попросили задути свічки. Ольга Сумська похвалилася подарунками і показала, як відсвяткувала день народження

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Гарний був день ..." - уклала Ольга Сумська радісно.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Нагадаємо, Ольга Сумська вперше за кілька років побачила своїх онуків. Зірці вдалося вирватися і приїхати до своєї старшої дочки в Москву.