Ольга Сумська зі своєю 87-річною мамою у хустках підкорили фанатів

7 грудня Ольга Сумська приєдналася до святкування Всесвітнього дня української хустки. На честь цього успішна українська акторка поділилася зі своїми шанувальниками новою публікацією, показавши себе та свою маму у гарно вишитих хустках.

Ольга Сумська зі своєю 87-річною мамою у хустках підкорили фанатів - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ольга Сумська опублікувала нове зображення - колаж, що складається з двох фотографій: портрета самої актриси та її 87-річної мами.

"Мама і доця! З днем української хустки", - зазначила у публікації Ольга Сумська.

Обидві жінки одягнені в червоні хустки красиво пов'язані на голову. Актриса позує в червоній сукні-вишиванці та безрукавці з овчини, а її мати Анна Опанасенко-Сумська одягнена в красивий чорний костюм і масивну багатошарову прикрасу з червоних намистин. Також Ольга Сумська опублікувала знімок, позуючи у куртці, поверх якої накинуто білу хустку з гарною різноколірною вишивкою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

Шанувальники прийшли в захват, засипавши 55-річну зірку та її 87-річну маму масою компліментів.

"Українські красуні", "Неймовірні", "Ольга В'ячеславівно, ви з мамою дуже схожі!", "Дуже красиво в хустках... Будьте здорові, дівчата!!", "Дві чарівні жінки", "Ви просто красуні", " Неймовірна наша Ольга", "Ну дуже гарні панянки - україночки", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, старша донька Ольги Сумської з чоловіком у вечірньому вбранні вийшли у світ.