Ольга Цибульська дала важливу пораду колишній дружині DZIDZIO

Автор: Анастасия Березовская

Ольга Цибульська та колишня дружина DZIDZIO все ніяк не заспокояться. Жінки продовжують кидати каміння один одній в город. Ведуча відреагувала на звинувачення Ярослави Хоми щодо того, що вона нібито загравала з її чоловіком.

Ольга Цибульська дала важливу пораду колишній дружині DZIDZIO - today.ua

Відома українська ведуча і ексучасниця проєкту "Фабрика зірок" дала інтерв'ю програмі ЖВЛ. За її словами, співачка SLAVIA, вона ж Ярослава Хома, і вона ж колишня дружина DZIDZIO продовжує говорити про своє розлучення з чоловіком, згадуючи ім'я Ольги Цибульської. За словами радіо- і телеведучої, робить це жінка заради власного піару.

Річ у тому, що розлучення DZIDZIO і SLAVIA відбулося на тлі того, що Ярослава почала сольну кар'єру. Вона зазначила, що співак, який вже домігся великих результатів в шоу-бізнесі, просто-напросто її не підтримав. Саме тому і завершилися їхні стосунки, оскільки вона хотіла розвиватися як артистка.

Ольга Цибульська впевнена, що Ярослава Хома продовжує згадувати про неї в темах про розлучення з чоловіком, тому що намагається привернути увагу до свого нового сольного кліпу. Ольга Цибульська дала важливу пораду колишній дружині DZIDZIO

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

"Чому активно згадується моє ім'я? Тому що SLAVIA випустила сольний кліп і добре розуміє, що просто звернути увагу на новоспечену артистку складно", - заявила Ольга Цибульська.

Також артистка побажала колишній дружині DZIDZIO знайти чоловіка, якому б вона змогла довіряти, і тоді все у неї буде добре.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ярослава Хома неодноразово відзначала, що між її колишнім чоловіком і Ольгою Цибульською щось є. Вона також згадала про співпрацю двох артистів, а саме спільно зняті два кліпи, в яких зірки зіграли закоханих. А після того, як з'явилися чутки про їхній роман, парочка ще й не стала цього заперечувати. Ольга Цибульська дала важливу пораду колишній дружині DZIDZIO Після того як Цибульська показала світові обличчя свого сина, багато хто став говорити, що він дуже схожий на DZIDZIO. Коментуючи ці чутки, SLAVIA зазначила, що їй прикро за чоловіка Ольги. Адже син його, а всі говорять, що схожий він на іншого.

Нагадаємо, Ольга Цибульська прокоментувала свої стосунки з DZIDZIO і чутки про те, що вона народила сина від співака.