Ольга Цибульська прокоментувала свої стосунки з DZIDZIO

Автор: Анастасия Березовская

Ольга Цибульська опинилася в центрі скандального розлучення DZIDZIO. Колишня дружина артиста звинуватила відому ведучу в тому, що вона проявляла зайві знаки уваги до її чоловіка. Артистка вирішила відповісти на ці випади, а також розповіла про загрози, які отримувала в свою сторону.

Ольга Цибульська прокоментувала свої стосунки з DZIDZIO - today.ua

Колишня дружина DZIDZIO розповіла про роман співака з відомою ведучою. За словами співачки SLAVIA, зірка, яка також доводиться співакові кумою, вішалася на нього. Ольга Цибульська вперше прокоментувала розлучення пари, а також звинувачення колишньої дружини артиста на свою адресу.

В інтерв'ю Каті Осадчій теле- і радіоведуча зізналася, що не може зрозуміти, ревнує Ярослава Хома до неї, як до артистки, або як до жінки.

Зірка також відреагувала і на чутки, що Михайло Хома є батьком її дитини. Ведуча підкреслила, що у неї з DZIDZIO були тільки робочі відносини. Ольга Цибульська прокоментувала свої стосунки з DZIDZIO

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

"Мені здається, щоб я зараз не сказала, все одно всі скажуть, що я розлучниця. Що я влізла в сім'ю і народила DZIDZIO сина. Тому ні, нічого у нас з DZIDZIO не було, син не від нього. DZIDZIO не батько Нестора. Я про це говорила тисячу разів", - підкреслила Ольга Цибульська.

Цікаво також і те, що в якийсь період ведуча стала отримувати погрози у вигляді гнівних повідомлень. Цибульська передбачає, що їх писала Ярослава Хома, а також її родичі та подруги. Їй писали з невідомих і нових сторінок без підписників і публікацій. Після цього Ольга спеціально відзначала в інтерв'ю "ми з кумом", але це ніяк не впливало на кількість негативних повідомлень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, колишня дружина DZIDZIO зізналася, чи зраджував їй співак.