Оля Полякова показала свій розкішний будинок після ремонту

Оля Полякова похвалилася шанувальникам результатом дорогого ремонту в її заміському будинку, після того, як до її особняка прибудували засклену веранду. Головна родзинка нової кімнати - вікна на всю стіну, з яких відкривається фантастичний краєвид на озеро.

Оля Полякова показала свій розкішний будинок після ремонту - today.ua

У Інстаграм-сторіз головна блондинка українського шоу-бізнесу показала довгоочікуваний ремонт, який майже закінчений в прибудові її будинку. За словами Олі Полякової стало відомо, що поки ще не закінчений тільки камін.

Артистка провела віртуальну екскурсію по її новій веранді, відмінними рисами якої є прекрасний камін і багато світла, що проникає крізь високі вікна. В інтер'єрі любителька яскравих нарядів і феєричних кокошників була більш стримана. Стіни та підлога витримані в світлих тонах, як і меблі.

Відзначити закінчення ремонту і посидіти в новій кімнаті, прийшли друзі виконавиці, в тому числі продюсер Михайло Ясинський.


Оля Полякова раніше розповідала, що в її заміському маєтку є власний вихід до озера з пірсом, який можна побачити на відео, а також тераса, басейн, стайня, теплиця, хлів для кіз і 100-метровий льох, де вона займається сироварінням.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова заспівала наживо без обробки, продемонструвавши свій потужний і красивий голос без прикрас.