Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан назвала п'ять головних правил при схудненні

Переможниця "Холостяк" Ганна Богдан не з чуток знає, як складно боротися із зайвою вагою. Це зараз вона струнка як тростина, проте раніше їй довелося несолодко, особливо через свою любов до солодкого.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан назвала п'ять головних правил при схудненні - today.ua

Обраниця Михайла Заливако не раз підіймала тему свого успішного схуднення. Після розлучення з екскерівником Офісу президента Ганна Богдан набрала 16 кілограмів. Дівчина заїдала свої проблеми, і отямитися не встигла, як уже виглядала не так, як їй хотілося б.

Тепер переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" вирішила, що настав час їй допомагати іншим досягати бажаної форми. Разом з Михайлом Заливако Анна Богдан розробляє марафон схуднення. Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан назвала п'ять головних правил при схудненні В особистому акаунті в Інстаграм дівчина розповіла про 5 важливих кроків, які допоможуть в боротьбі з ненависними кіло:

  1. Правильно поставлена мета. Неправильно: влізти в плаття з випускного; влізти в джинси, які носила 10 років тому; схуднути, щоб сподобатися хлопцю. Потрібно поставити короткострокову мету: схуднути на 3 кг; влізти з розміру Л в розмір М.

"Ви повинні поставити собі маленьку мету, досягти її, повірити в себе і в те, що все вийде ... вже потім по кроках досягати глобальної мети", - підкреслила Ганна Богдан.

  1. Харчування.

"Без правильного раціону і розумних обмежень не буде нічого! Адже саме тут ми допускаємо найбільші помилки, які потім можуть призвести не тільки до повернення ваги, але і проблем зі здоров'ям", - говорить переможниця "Холостяка".

    1. Тренування. Ганна Богдан порадила починати працювати з власною вагою, оскільки не всім можна братися за ваги.
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

  1. Психолог.

"Багато ваших проблем йдуть з голови! Через це зриви і переїдання. Психолог допоможе знайти проблему і викорінити її", - радить обраниця "Холостяка".

  1. Мотивація.

"Дуже важлива підтримка, позитивне оточення; люди, які будуть вас мотивувати і будуть вам допомагати", - підкреслила Ганна Богдан.

Нагадаємо, зараз вся увага прикута до Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта. "Холостячка" звернулася до фанатів після повідомлень про відновлення відносин з коміком.