Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала, як виглядає без макіяжу

Переможниця 11 сезону романтичного проєкту "Холостяк" Ганна Богдан зрідка показує закулісся особистого життя з Михайлом Заливако. Турагент дуже красива дівчина з модельними даними, бездоганною фігурою, ідеальною зачіскою і гладкою шкірою. Обраниця головного героя вирішила показати фанатам себе справжню, опублікувавши фото без макіяжу.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала, як виглядає без макіяжу - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця "Холостяк" показала, як почався її ранок. Вийшовши з душу, одягнена в білий банний халат і з рушником на голові, Ганна Богдан вирішила зробити Селфі.

"Ранок. Сьогодні буде прекрасний день. Пильнуй за своїми відчуттями. Зроби щось особливе", - свідчить підпис до знімка.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан показала, як виглядає без макіяжу На обличчі обраниці Михайла Заливако немає ні грама макіяжу. Красуня може похвалитися прекрасною зовнішністю, рівним тоном обличчя і чистою шкірою без висипань. Дівчина не раз говорила, що їй вдалося скинути 16 кілограмів, які вона набрала після розлучення з чоловіком. Зараз Ганна Богдан намагається правильно харчуватися, п'є багато води і займається спортом, що допомагає їй залишатися у формі.

"Красиві ноги. Лялька Барбі", "Красуня", "Ви дуже красива дівчина", "Красуня на всі 100", "Ти неймовірна красоточка", "Дуже красива", - нерідко можна побачити під фотографіями Ганни Богдан в Інстаграм.

Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан розповіли про весілля і дітей.