Переможницю “Холостяк“ Ганну Богдан запідозрили в проблемах з психікою

Переможниця 11 сезону романтичного шоу "Холостяк" Ганна Богдан, безумовно, дуже красива дівчина. Вона дуже любить демонструвати свої довгі ноги, плоский живіт, вузьку талію і красиву шкіру. Також обраниця Михайла Заливако дуже багато говорить про схуднення та догляд за собою, ніби зациклившись на цьому. Це породило чутки про те, що дівчина страждає на психічні розлади.

Переможницю “Холостяк“ Ганну Богдан запідозрили в проблемах з психікою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Ганна Богдан опублікувала відео, в якому постала в прекрасному образі. Турагент зображена в кадрі в блискучому мініплатті з прозорими рукавами-буфами. Її волосся уложено в елегантну зачіску і нанесений яскравий вечірній макіяж.

У підписі до публікації переможниця "Холостяк-11" зазначила, що ніщо так не розкриває жіночність та сексуальність як фото.

"Пам'ятаю, коли я сильно поправилася (на 16 кг) я ненавиділа фотографуватися. І це таки можна пояснити. Мені не подобалося моє тіло, моє відображення ... і природньо, що відобразити ці моменти мені не хотілося. Але коли я назад привела себе в форму, то робити Селфі / фото в дзеркалі / ходити на фотосесії - стало моїм одним з улюблених занять", - розповіла Ганна Богдан.

І якщо одні шанувальники звернули увагу тільки на її красу, відзначаючи, як прекрасно дівчина виглядає, і, розпитуючи, де вона взяла плаття. То інші відзначили, що обраниця Михайла Заливако страждає від проблем з психікою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

"Жіночність і сексуальність жінки розкриває чоловік, який знаходиться поруч з нею, а не ці ваші фото ... Бажання постійно виглядати ідеально на всіх фотографіях це є психологічна проблема і комплекс, ну і часто бажання продати себе подорожче і все", - зазначив один з підписників.

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан показала, як "відривалася" в Греції з коханим та подругою.