“Поки чоловік відвернувся, поцілунок із коханцем“: Ольга Сумська здивувала архівним фото

Відносини Ольги Сумської з її нинішнім чоловіком розпочалися, коли вона ще була одружена з актором Євгеном Паперним. Попри те, що вони мали маленьку доньку, акторка піддалася почуттям і закрутила роман на стороні. З того часу минуло вже понад 30 років, а Ольга Сумська та Віталій Борисюк ще разом.

“Поки чоловік відвернувся, поцілунок із коханцем“: Ольга Сумська здивувала архівним фото - today.ua

Це саме той випадок, коли зустріч двох людей, які ідеально підходять один одному, відбулася, коли один з них був невільний. Українська актриса могла б зробити велику помилку, якби не піддалася почуттю та не пішла на зраду. Тоді, можливо, вона б ніколи більше не зазнала цього.

В особистому обліковому записі в Інстаграм артистка зрідка ділиться архівними фото, розповідаючи про початок стосунків із другим чоловіком. Проте остання її публікація здивувала багатьох. На архівному фото Ольга Сумська цілує Віталія Борисюка, поки її чоловік стоїть на задньому фоні. “Поки чоловік відвернувся, поцілунок із коханцем“: Ольга Сумська здивувала архівним фото

"Поки чоловік відвернувся до колеги, поцілунок із коханцем... Історія одного фото... Банкет після прем'єри "Кандід", 1991 рік", - зазначила у публікації Ольга Сумська.

З першим чоловіком актриса розлучилася майже через рік таємного роману з колегою. П'ять років вони з Віталієм Брисюком перебували у стосунках, одружившись у 1996 році. Вони весь час разом, досі грають на сцені та виховують спільну доньку Ганну.

Нагадаємо, Ольга Сумська показала рідкісне фото із чоловіком 20-річної давності: “Все почалося цього дня“.