Потап і Настя зворушливо привітали один одного з річницею весілля

23 травня Настя Каменських і Потап відсвяткували другу річницю весілля. Раніше співачка зізналася, що голосно відзначати цей день не буде, оскільки в травні у них з чоловіком були дні народження, і вони вже від душі нагулялися. Однак в день річниці не обійшлося без зворушливих привітань.

Потап і Настя зворушливо привітали один одного з річницею весілля - today.ua

23 травня 2019 відбулося весілля однієї з найпопулярніших пар українського шоу-бізнесу. Тривалий час Потап і Настя приховували свої відносини, багато років пробувши в одному колективі. Вчора закохані відзначили другу річницю - паперове весілля.

Напередодні Олексій Потапенко, він же Потап, випустив нову пісню під назвою "Рівно". "Хочу, що б ви перейнялися моєю лірикою, відчули мене, так, як я відчуваю любов", - зазначив музикант. У пісні він, звичайно ж, співає про свої почуття до своєї коханої дружини.

У Інстаграм продюсер також опублікував відео, яке складається з архівних фотографій з весілля, на яких зображені щасливі молодята.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)

"Рівно все життя я тебе люблю і вітаю моє сонечко", - зазначив в публікації Потап.

Настя Каменських також присвятила чоловікові пост, супроводивши його архівними фотографіями зі збору нареченої і церемонії одруження. "Моменти кохання", - зазначила співачка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Шанувальники почали вітати закоханих, бажаючи їм багато років разом, а також якнайшвидше чарівних малят.

Нагадаємо, Настя Каменських розповіла про складні стосунки з Потапом.