Потап заявив про відхід зі сцени, але перед цим глядачі побачать неймовірне видовище

Репер і продюсер Потап вже точно знає, коли піде зі сцени. Артист вже обміркував заключне феєричне шоу, після якого завершить кар'єру виконавця. У українського глядача залишилося не так багато часу, щоб встигнути насолодитися живими концертами Олексія Потапенка.

Потап заявив про відхід зі сцени, але перед цим глядачі побачать неймовірне видовище - today.ua

Потап не має наміру, як багато артистів, виступати на сцені і давати концерти до глибокої старості. Чоловік Насті Каменських запланував завершення кар'єри виконавця на ... 2023 рік.

Ведучий програми "Світського життя" Володимир Дантес запитав у репера, чи планує група Mozgi зібрати стадіон? На що Потап відповів, що такі плани є, але це буде останнім феєричним шоу команди.

"Ми мріємо, але ми хочемо зробити так, щоб це було останньою крапкою в нашій кар'єрі", - присвятив глядачів в плани на найближче майбутнє Потап.

Як виявилося, Олексій Потапенко зробив певні висновки з ситуацією, з якою зіткнувся український співак Дмитро Монатік. Артист отримав звання Заслуженого артиста з рук Володимира Зеленського в День Незалежності України, а також встиг зібрати стадіон. Але це призвело до сумних, на думку Потапа, наслідків для кар'єри Монатика. Потап заявив про відхід зі сцени, але перед цим глядачі побачать неймовірне видовище

"Тому що ми спостерігаємо сьогодні на Монатика ... він зібрав стадіон, і що йому далі робити? Він ходить, тиняется, заслуженого артиста дали, але все одно по очах видно, що він щось вигадує ... виступити там-то ... хоче більшого ... Тому ми поставили - стадіон 2023 року і в кінці нашого виступу ми "надуватємося і вибухаємо", - анонсував Потап.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що подарував Потап своєму синові від першого шлюбу. Презент незвичайний і сучасний! ..