Принцеса Беатрис через місяць після пологів вийшла у світ в відвертій сукні

На вихідних відбулося весілля грецького принца Філіппоса - хрещеника покійної принцеси Діани. У Кафедральному соборі в Афінах зібралася величезна кількість членів європейських сімей, включаючи онучок Її Величності королеви Єлизавети II. Попри те, що у принцес вдома маленькі діти, Беатріс і Євгенія не стали відмовлятися від веселощів.

Принцеса Беатрис через місяць після пологів вийшла у світ в відвертій сукні - today.ua

Принцеса Беатріс стала мамою трохи більше ніж місяць тому - на світ з'явилася чарівна дівчинка, яка народилася трохи раніше терміну. Малечу назвали прекрасним ім'ям Сієнна Елізабет Мапеллі Моцці.

Попри те, що 33-річна принцеса стала мамою всього місяць тому, вона вже встигла повернутися в форму, що вона продемонструвала в відвертій сукні. Вибір Беатріс упав на двоколірне плаття від Gucci з чорною спідницею і бежевим верхом. Наряд спереду в зоні живота прикрашає блискучий бант з паєтками. Волосся Її Високість залишила розпущеним, а в макіяжі зробила акцент на очах. Принцеса Беатрис через місяць після пологів вийшла у світ в відвертій сукні А ось її молодша сестра, яка народила первістка 8 місяців тому, на початку лютого цього року, підкреслила свою струнку фігуру чорною облягаючою сукнею від Peter Pilotto з довгими рукавами і високим розрізом на спідниці. Принцеса Беатрис через місяць після пологів вийшла у світ в відвертій сукні Нагадаємо, сестра принцеси Беатріс, Євгенія, показала раніше неопубліковані весільні фото в день третьої річниці шлюбу.