“Продовжую божеволіти“: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розповіла про свою хворобу

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця 11 сезону романтичного проєкту Ганна Богдан живуть разом в Києві. Пара багато подорожує, розважається, відвідує різні вечірки і заходи. В такому темпі турагент примудрилася захворіти під кінець літа.

“Продовжую божеволіти“: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розповіла про свою хворобу - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм дівчина розповіла, що дуже захворіла. У кадрі обраниця "Холостяка" постала в рожевій кофтині з довгими рукавами, з прибраним в хвіст кучерявим волоссям і без макіяжу. Виглядає Ганна Богдан відмінно, правда злегка бліда.

"Я продовжую божеволіти від нудьги. Дуже важко говорити, тому що сильно болить горло. Не звикла, звичайно, сидіти на місці", - розповіла дівчина.

У відповідь на це переможниця романтичного реаліті «Холостяк» отримала безліч повідомлень від підписників з побажаннями про одужання. Анна Богдан зізналася, що за нею доглядає Михайло Заливако, якому вона дуже вдячна. “Продовжую божеволіти“: переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан розповіла про свою хворобу

"Всі пишуть слова підтримки і бажають якнайшвидшого одужання. І, звичайно, моя найбільша підтримка - це моя сім'я, мої рідні, Мишкові велике спасибі, він мене лікує", - з посмішкою на обличчі зазначила блогерша.

Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако зізнався, чим відрізняється Ганна Богдан в житті від її образу на романтичному проєкті.