“Просто дно“: Ірина Федишин різко висловилася на адресу своєї колеги Ані Лорак

Автор: Анастасия Березовская

З початку війни Росії проти України особлива увага прикута до артистів, які мають багатомільйонну армію. Численні українські та деякі російські зірки виступили проти війни, закликаючи росіян вплинути на рішення їхнього президента (диктатора). Проте багато хто вирішив відмовчатися – серед них і Ані Лорак, яка має намір відсидітися на двох стільцях.

“Просто дно“: Ірина Федишин різко висловилася на адресу своєї колеги Ані Лорак - today.ua

Про свою колегу та співвітчизницю вирішила висловитися Ірина Федишин. Українська співачка зараз перебуває у Львові, де активно працює як волонтер, відвідує фабрики, де нашим військовим шиють берці, а також активно дає інтерв'ю.

Ані Лорак з початком військових дій обмежилася лише одним постом у сторіз "ні війні", а після набуття РФ чинності закону про "фейки про російську армію", взагалі замовкла.

"Це просто дно. Коли гинуть тисячі людей, коли вмирають безневинні діти, громадяни України, якщо Ані Лорак, вона ж громадянка України, і про це мовчати – відзначила Ірина Федишин. - Я не розумію, чому. Людське життя безцінне. Чим вона керується. Спроби сидіти на двох стільцях – цей варіант точно вже не пройде. Україна – вона цього не пробачить і не забуде".

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Звичайно ж, Ані Лорак знає, що відбувається на території України, і, швидше за все, вона розуміє, що це зовсім не "спеціальна операція", а справжня, варварська та злочинна війна проти українського народу. Мабуть, виконавиця боїться за свій розкішний будинок, збудований нею у Підмосков'ї, за свою роботу, адже виступає вона переважно в Росії, та за майбутнє своєї доньки, яка навчається в елітній московській школі. “Просто дно“: Ірина Федишин різко висловилася на адресу своєї колеги Ані Лорак

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я не розумію, як можна так реагувати. Мабуть, ця російська пропаганда так само виїла і їй мозок у голові. Люди, що подорожують світом, вони бачать, що відбувається. Тому це дуже дивно. Для мене вона вже не українка", — зауважила Ірина Федишин.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак зібрав у Туреччині гуманітарну допомогу для України: "Братському народу з любов'ю".