Пуховик неприємно пахне: як прибрати запахи з верхнього одягу в домашніх умовах

У процесі експлуатації верхній одяг вбирає запахи як зовнішнього середовища, так і тіла людини, яка її носить. На жаль, не завжди ці аромати приємні. Найпростіше для вирішення проблеми віднести пуховик чи пальто до хімчистки, але можна і в домашніх умовах повернути свіжість улюбленим предметам одягу.

Пуховик неприємно пахне: як прибрати запахи з верхнього одягу в домашніх умовах - today.ua

Існує кілька способів прибрати неприємні запахи з пуховика, пальта чи шуби, засоби для цього завжди знайдуться у домашній аптечці чи кухні.

1. Розітріть три таблетки активованого вугілля на порошок. Розкладіть верхній одяг на рівну поверхню підкладкою вгору. Посипте подрібненим препаратом найбільш просочені неприємним запахом місця. Наприклад, рукави, область пахв, комір, поділ. Залишіть у такому положенні пуховик на три дні. За цей час активоване вугілля вбере непотрібні аромати, після чого залишиться струсити порошок з одягу, а оброблені місця побризкати з пульверизатора розчином з 1 ст. л. нашатирного спирту та 1 склянки води.

2. Змішайте 250 мл теплої води із 2 ст. л. столового оцту. Як слід обробіть "пахкі" місця верхнього одягу з пульверизатора отриманим розчином. Розважте на балконі або на вулиці, коли пуховик висохне, від запаху не залишиться сліду. Пуховик неприємно пахне: як прибрати запахи з верхнього одягу в домашніх умовах 3. Найефективніший від запаху поту домашній засіб – це лимон. Розріжте цитрус на дві половинки та обробіть соком м'якоті внутрішні області пуховика на рівні пахв. Намагайтеся, щоб сік лимона добре просочив шви.

4. Приготуйте розчин із 30 мл води та 2 ст. л. харчової соди. Просочіть отриманою пастою серветку та обробіть всі місця на внутрішній стороні верхнього одягу, від яких виходить неприємний запах. Дайте засобу повністю висохнути та відчистіть його щіткою.

Дізнайтеся також п'ять секретів, які допоможуть розправити наповнювач у пуховику після прання.