П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим

Майже кожна дівчина мріє про точене обличчя і виразні вилиці. Для цього необов'язково вдаватися до пластичної хірургії, візуально проблему можна вирішити за допомогою успішної зачіски.

П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим - today.ua

Ми привели п'ять вдалих стрижок, які підійдуть абсолютно будь-якій дівчині та зроблять обличчя візуально худішим. Особливо вони підійдуть володаркам круглого та квадратного обличчя, дівчатам з пухкими щоками, масивним підборіддям та великим носом.

Зачіски на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим

Каскад

П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим Власниці довгого волосся та волосся середньої довжини візуально можуть попрацювати над обличчям завдяки каскаду. Локони різної довжини красиво обрамляють обличчя та приховують недоліки.

Французький боб

П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим Ця ніжна трендова зачіска довжиною до підборіддя зробить обличчя більш витонченим, а щоки візуально худішими. При правильній техніці така стрижка не має проблем з укладанням.

Піксі

П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим Піксі буває різної довжини та різної форми. Завдяки вдало підібраній зачісці можна візуально полегшити овал обличчя і зробити його скульптурним.

Подовжений боб

П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим Ця класична стрижка зробить гарнішою будь-яку дівчину. Її можна носити на рівний проділ або косий, робити локони ідеально рівними або злегка підкручувати.

Рвана чілка

П'ять зачісок на волосся різної довжини, які зроблять обличчя візуально худим Подовжена нерівномірна чілка на відміну від густого чубчика з рівним зрізом візуально коригують овал обличчя, роблять його чіткішим та контурним. Чубчик вдало виглядатиме з зачіскою будь-якої довжини.

Пропонуємо вам також спробувати чотири прості в укладанні високі зачіски на кожен день і для особливого випадку.