Реперка Alyona Alyona показала, як виглядала до популярності

Українська реперша Alyona Alyona не соромиться постати перед публікою такою, якою вона є. Вона прийняла себе і не уникає самоіронії. З шанувальниками виконавиця поділилася фотографією, зробленою з татом до її популярності.

Реперка Alyona Alyona показала, як виглядала до популярності - today.ua

У кадрі постала ще зовсім молода Alyona Alyona, справжнє ім'я якої Олена Савраненко. Їй на вигляд трохи більше ніж 18 років. Одягнена майбутня зірка в майку, що облягає, або сукню в хижий принт.

Народилася успішна реперка у смт Капітанівка, що у Новомиргородському районі Кіровоградської області. Здобувши вищу освіту, влаштувалася вихователем у дитячому садку у смт Баришівка, а також працювала завідувачкою дитсадка у селі Дернівка під Києвом. Реперка Alyona Alyona показала, як виглядала до популярності Вперше про неї дізналася вся країна, коли Олені виповнилося 27 років, хоча тексти вона писала ще з дитинства. Тоді ж і з'явилося сценічне ім'я Alyona Alyona, під яким вона публікувала свої пісні на YouTube. З того часу вона випустила два альбоми та зняла 12 музичних відео. У 2018 році потрапила до номінації премії "YUNA" – "Найкращий хіп-хоп хіт" за пісню "Рібки", а роком пізніше отримала спеціальну нагороду німецького фестивалю Reeperbahn.


Нагадаємо, реперка Alyona Alyona провела романтичну відпустку з хлопцем у Фінляндії.