Різдво 2022: що потрібно зробити 7 січня, щоб залучити багатство та удачу

Автор: Шевченко Лилия

Свято Різдво Христове – це час, коли можна змінити своє життя на краще. Для цього необхідно протягом дня 7 січня 2022 встигнути зробити п'ять найважливіших речей.

Різдво 2022: що потрібно зробити 7 січня, щоб залучити багатство та удачу - today.ua

Напередодні Різдва, 6 січня, слід навести в будинку порядок, викинути весь битий посуд, рвані речі, поламані предмети. У вашому житлі має залишатися тільки потрібне, ціле та справне, все інше буде приваблювати біди, хвороби та бідність.

У день свята дуже важливо згадати всіх своїх кривдників, спробувати виявити до них розуміння та помолитися за їх прощення. Попросіть від щирого серця Бога, щоб він відпустив їм їхні гріхи і наставив на правдивий шлях. Виявляйте любов до ворогів, якщо хочете бути щасливим та удачливим у житті.

Завершіть всі розпочаті раніше справи, щоб після Різдва ваше життя починалося з нових цілей та прагнень. Так ви зможете залучити удачу та багатство у свою долю.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Різдво 2022: що потрібно зробити 7 січня, щоб залучити багатство та удачу Благодійність та добрі справи допомагають стати багатшими. По можливості, в Різдво допоможіть іншим стати трішки щасливішими і радіснішими.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Перерахувати гроші нужденним, нагодувати бездомних тварин або насипати птахам хлібних крихт – все це корисно робити не лише у дні великих релігійних свят, а й повсякденно.

Приготуйте на Різдво смачну кутю з рису з апельсиновим соком. У традиційне частування слід додати горіхи та сухофрукти, щоб залучити здоров'я та багатство.