Ридав від щастя: «Холостяк» Нікіта Добринін зізнався, що Даша довго не могла завагітніти

«Холостяк» Нікіта Добринін вже не одинак, більш того, зовсім скоро він стане батьком. Герой 9 сезону реаліті-шоу розповів, що з коханою довго не могли зачати малюка, і як Даша Квіткова повідомила йому радісні новини.

Ридав від щастя: «Холостяк» Нікіта Добринін зізнався, що Даша довго не могла завагітніти - today.ua

Приїхавши у відпустку на Мальдіви, герой шоу «Холостяк-9» та переможниця проєкту не витримали й вирішили розповісти публіці, що вони чекають дитину.

«Ми дуже хотіли дитину і були впевнені, що це вийде просто одним помахом. Але ні. Пройшов якийсь час і Даша зайшла в спальню із загадковою посмішкою Мона Лізи, з білою пластмасою в руках. Саме в той момент я зрозумів, як сильно цього хотів, як я рад, що саме вона стане матір'ю нашої дитини. Ридав від щастя», - зазначив гуморист під публікацією в Інстаграм.

За словами зірки, процес зачаття був тривалим, на їхнє здивування. А на перших місяцях вагітності закохані пройшли через «жорсткий токсикоз», різні харчові побажання Даші - наприклад, солоної риби з шоколадом, а також перепади настрою. Ридав від щастя: «Холостяк» Нікіта Добринін зізнався, що Даша довго не могла завагітніти За словами Нікіти Добриніна, кожен ранок починається з погладжування живота майбутньої матусі. Також закохані перевіряють, коли в той чи інший термін вагітність розміром з який фрукт їхній малюк. Зараз, наприклад, він розміром з грушу.

«Коротше, хлопці, це чудо і діти це нереальний кайф. Упевнений, я повторю це ще сотні разів, будьте впевнені», - уклав «Холостяк».

Даша Квіткова недавно також зазначила, що поки не знає стать дитини.

Нагадаємо, стало відомо, що переможниця 10 сезону шоу "Холостяк" Даша Ульянова знову самотня.