Наймодніша зачіска осені 2021, що викликає змішані почуття

Мода на ту чи іншу зачіску не спадає з голови. Зазвичай тренди задають зірки, модні інфлуенсери і блогери. Виходячи з останньої активності перерахованих вище, наперед виходить одна дуже екстравагантна стрижка, яка раніше викликала у нас тільки сміх.

Наймодніша зачіска осені 2021, що викликає змішані почуття - today.ua

Багато з нас пам'ятають архівні фото молодих людей, у яких верхня частина волосся коротко пострижена, а ззаду видніється хвіст. Так ось, саме стрижка маллет - такий собі мікс піксі і волосся середньої або довгої довжини, повернувся в моду.

Таку стрижку із вартої заздрості регулярністю повторюють багато дизайнерів для своїх модних показів. Не залишаються осторонь і знаменитості, які вирішили трохи поекспериментувати. Серед них актриса Зендая і співачка Майлі Сайрус, а в минулому і Скарлетт Йоханссон. Наймодніша зачіска осені 2021, що викликає змішані почуття Виходячи з цього, тренд 80-х впевнено завойовує місце серед найстильніших зачісок майбутньої осені. Маллет можна зробити на будь-яке волосся: рівне й кучеряве. Однак варто зазначити, що така стрижка прикрасить не кожну. Але якщо ви зухвала і епатажна, то вперед. У сукупності з трендовим одягом, аксесуарами та макіяжем образ може вийти таким, що точно запам'ятається. Наймодніша зачіска осені 2021, що викликає змішані почуття Нагадаємо, стрижка як у Матільди з "Леона" визнана найбільш стильною зачіскою 2021 року.