Найкорисніше підживлення для моркви і буряка в липні: коренеплоди виростуть великими і смачними

У липні дачники і городники можуть збільшити врожайність буряка і моркви на своїх грядках. Для цього потрібно внести дуже ефективне і корисне для рослин підживлення.

Найкорисніше підживлення для моркви і буряка в липні: коренеплоди виростуть великими і смачними - today.ua

Кожні два тижні поливайте посадки буряка і моркви настоєм кропиви. Для цього зірвану траву складіть у велику ємність, заповнивши її наполовину. Залийте водою і настоюйте 10-14 днів. Один літр настою розведіть в дев'яти літрах води.

Якщо бадилля моркви і буряка виглядає ослабленим, то використовуйте для підживлення овочів дріжджі. 100 г "мокрих" дріжджів і 2 ст. л. цукру розчиніть в 10 літрах води. Через дві години полийте грядки.

У другій половині липня для прискорення росту коренеплодів розчиніть в 3 літрах теплої води 1 склянку деревної золи і дрібку марганцівки. Через три години полийте отриманим розчином посадки. Коренеплоди будуть гармонійно розвиватися і стануть більш цукристими. Найкорисніше підживлення для моркви і буряка в липні: коренеплоди виростуть великими і смачними В кінці липня і в серпні поливайте буряк розчином борної кислоти для поліпшення смаку плодів. Розчин готується просто: 10 г борної кислоти на 10 л води.

Щоб морква була смачнішою, обприскати її в кінці липня або на початку серпня сірчанокислим марганцем (30 г на 10 л води).

Дізнайтеся також, чим і як підгодувати огірки, щоб отримати рясні осінні врожаї.