Найкрасивіший СБУшник України: Артем Дехтяренко підкорив жіночі серця

32-річного Артема Дехтяренка визнано одним з українських секс-символів, приєднавшись до Олексія Арестовича, Віталія Кіма і, звичайно ж, Володимира Зеленського. Прес-секретар СБУ зводить з розуму українок не лише своїм чарівним голосом, а й приголомшливою зовнішністю.

Найкрасивіший СБУшник України: Артем Дехтяренко підкорив жіночі серця - today.ua

Українського журналіста з 1 лютого 2021 року призначено начальником Управління взаємодії зі ЗМІ та громадськістю, а також спікером прес-служби СБУ. З самого початку війни Артем Дехтяренко записує звернення до народу, розповідаючи про діяльність служби та її успіхи. На щастя, їм є чим похвалитися із завидною регулярністю, і ми часто бачимо його виступи.

Найкрасивішому СБУшнику України лише 32 роки. Звичайно ж, дівчата прагнуть дізнатися, чи одружений Артем. Що ж, у своїх соціальних мережах він не афішує особисте життя і не публікує фото зі своєю половинкою. Однак на безіменному пальці Дехтяренка красується обручка. Як каже сам речник, це просто кільце. Отже, його серце може бути вільним.

"Це просто кільце, яке я ношу досить давно і просто звик до нього. Поки що мої серце та розум зайняті одним – роботою на перемогу України", - зазначив Дехтяренко в інтерв'ю.

Найкрасивіший СБУшник України: Артем Дехтяренко підкорив жіночі серця

Здобувши вищу освіту, прес-секретар СБУ Артем Дехтяренко став журналістом, і працював у таких виданнях як "Апостроф" та "Комерсант-Україна". У 2016 році вступив на службу до прес-служби Кабміну та Офісу прем'єр-міністра (на той момент Гройсмана). Після цього він став завідувачем відділу взаємодії у сфері публічних комунікацій, працював у Мінсоцполітики, радником у МОЗ у Ємця та Степанова. А зараз працює у прес-службі СБУ.Найкрасивіший СБУшник України: Артем Дехтяренко підкорив жіночі серця

Нагадаємо, дружина Петра Порошенка напала на журналістку у Лондоні. Відео інциденту потрапило до Мережі. Марина навіть зламала кореспондентці нарощений ніготь.